sezona 11/12

Podzim!!!

Nedvězí "B"- TJ Sokol Hnojice 3:1 (2:0)

V prvním utkání sezony jsme jeli do Nedvězí. Ze začátku byla hra vyrovnaná a hrálo se především mezi vápny. Jenže domácí si začali vytvářet šance a v polovině poločasu dokázali vstřelit gol. Když po levé straně utekl jeden z domácích a nacentroval přes celé vápno na zadní tyč a tam nepokrytý hráč domácích usměrnil hlavou míč do brány. 1:0!!! Poté jsme do poločasu dostali druhý gol a poločas skončil 2:0!!!

Ve druhé půli jsme se zvedli a začali částečně kombinovat a dostávali jsme se ke střelám, které buď mířili nad anebo pochytal brankář. Jenže po jedné střele hostí míč zapadl za domácího brankáře a skore bylo 2:1. Po tomto gole jsme se začali opět hrát. Jenže o 10 minut později nás poškodil rozhodčí Bastl, který odpískal penaltu. Brankář vystihl směr, ale nedokázal ji chytit a skore se měnilo na 3:1. Tímto tavem skončilo utkání!!!!

Příští utkání hrajeme doma v neděli s TJ Luká. Začátek zápasu v 16:30 !!!

TJ Sokol Hnojice - TJ Luká 0:2 (0:1)

Ani v dalším utkání jsme nedokázali zvítězit a prohráli jsme 0:2!!!

Drahanovice - TJ Sokol Hnojice 7:0 (3:0)

Hráno v Hnojicích kvůli hodovým oslavám. ...

TJ Sokol Hnojice-Střelice "B" 1:1 (0:0)

Tak a je to tady konečně první bod. Gol za nás dával po průniku Smrček a nedal brankáři šanci. Bohužel jsme vedení nedokázali udržet a tak zápas skončil 1:1, když se po chybě obrany dostal před brankáře domácích osamocený hráč a křižnou střelou rozradostnil fanoušky hostí!!!

Olešnice - TJ Sokol Hnojice 6:0 (3:0)

Bohužel jsme nedokázali potvrdit domácí bod a z Olešnice si vezeme šestigolový nářez!!!

TJ Sokol Hnojice-Sokol Mladeč 2:3 (2:3)

Zápas začal svižně a oba golmani měli dost práce. První gol ale dali hosté, když se po levé straně dostal jeden z hostí a střelou k tyči otevřel skore 0:1!!! O chvili později to bylo už 0:2!!! po podobné chybě. Poté jsme se dostali do hry a zužitkovali průnik Nováka, který snížil střelou na kterou brankář hostí nedosáhl 1:2!!! Jenže místo, aby jsme dokázali srovnat jsme po rohu nedokázali odvrátit míč, který propadl celým vápnem a na zadní tyči měli hosté snadnou práci. 1:3!!! Do poločasu se nám podařilo už jen snížít, a to opět Novákem 2:3!!!

Ve druhém poločase už gol nepadl i když byli příležitosti na obou stranách a tak zápas skončil 2:3!!

TJ Sokol Hnojice-Štěpánov "B" 2:4 (1:3)

Branky: Hubáček, Ambrozek-xxx

TJ Sokol Hnojice-Slatinice "B" 1:2 (1:0)

Branka: Čižmar

Dnes jsme sehráli utkání s celkem Slatinic. Od začátku to bylo vyrovnané, ale domácí dokázali vstřelit gol jako první. Po kombinaci u 16-ky hostí se do míče opřel Čižmar a nedal brankáři šanci. 1:0!!! Ale hosté se nevzdali a hrozili jednou šancí za druhou. Domácí podržel brankář, který dokázal za poločas zlikvidovat min. tři golové šance. Do poločasu se toho už moc nestalo, a tak poločas skončil 1:0!!!

Ve druhé půli opět domácí začali chybovat a zdálo se, že je otázkou času, kdy dostanou gol. Domácí golman nemohl chytit vše, a tak se hosté dočkali vyrovnání. 1:1!!! A hosté podruhé, když se mezi obránci prohnal útočník hostí a střelou zblízka prostřeluje brankáře. 1:2!!! Tímto výsledkem i zápas skončil.

Králová-TJ Sokol Hnojice 4:0 (2:0)

...

TJ Sokol Pňovice- TJ Sokol Hnojice 3:1 (1:0)

Ani v tomto malém derby jsme nedokázali vyhrát.

TJ Sokol Hnojice-Vilémov 0:6 (0:3)

TJ Sokol Hnojice- Nedvězí 3:2 (2:2)

V této jarní předehrávce jsme sice vyhráli jen o gol, ale výsledek bude nejspíš kontumován. A to po hrubé chybě jednoho z hostí, kdy neudržel nervy a napadl rozhodčího, ten zápas okamžitě ukončil.  Jinak goly dali za domácí Novák J. z přímého kopu, kdy si brankář hostí špatně postavil zeď. Druhý přidal Ambrozek, když udělal chybu opět golman, když po střele neudržel míč a "hodil" ho k nohám Ambrozkovi, který nemohl minout. A třetí přidal po poločase Macháček Ondřej, když centr ze strany dokázal vyrazit míč brankář hostí pouze na jeho hlavu a ten ze dvou metrů dal gol. Poté byl zápas ukončen po červené kartě a následném napadení sudího. Takže jaro jsme začali vítězně , snad to tak půjde dál !!!