Podzim

Mladeč-TJ Sokol Hnojice 2:0 (1:0)

V našem prvním podzimním utkání jsme zavítali do Mladče. S tímto soupeřem jsme ještě nehráli, a tak začátek zápasu byl opatrný z obou stran. Do soupeře jsme se zakousli a hráli s ním 20 minut vyrovnanou partii, poté už začal dominovat soupeř. Před naši bránu se dostávali pomocí dlouhých nákopů na rychlé útočníky, což dělalo našim obrancům velké problémy. První gol jsme dostali po chybě jednoho z našich záložníků, na naší půlce vzniklo přečíslení a střelou podél golmana se domácí dočkali branky. 1:0!!! Poté se hra opět vyrovnala a hosté se dostávali do šancí. Jenže z toho nedokázali nic vytěžit. Domácí opět zahrozili po rohovém kopu, kdy před bránou vznikl zmatek a jen ztěží se podařilo míč odkopnout. Do poločasu se už nic nestalo.

Ve druhé půli opět domácí nakopávali míče za obranu a kolikrát se stalo, že šel útočník sám na golmana, ale buď netrefil bránu nebo mu včasným vyběhnutím dokázal golman hostí míč vypíchnout. Jenže domácí se dočkali i druhého golu, kterému ovšem předcházel faul, který rozhodčí údajně neviděl!! Po přihrávce před bránu se u zadní tyče objevil zcela nehlídaný útočník domácích a neměl problém uklidit míč do prázdné brány. Pak už se hrálo většinou mezi "16"-kami. Zápas skončil 2:0!!!

Štěpánov "B"-TJ Sokol Hnojice 2:1 (1:0)

Branky:x-Ambrozek

Zápas byl z důvodů hodových oslav přesunut na sobotu kolem oběda. Hra začala svižně a vyvíjela se ze začátku u půlící čáry a tak golmani neměli moc práce, jenže postupem času se na obou stranách docela zapotili. Domácí spoléhali na rychlé brejky, které jim přinesli úspěch v podobě vstřeleného golu!! 1:0!!! Po centru z levé strany si před bránu naběhl útočník a střelou k tyči otevírá skore zapasu!!! Do poločasu měli více ze hry domácí, ale nedokázali zúročit svůj tlak, a tak poločas skončil 1:0!!!

Ve druhé půli jsme na domácí vlétli a dokázali si vytvořit určitý tlak, a poté i vytoužený gol. Po krásné kombinační hře od půlky se rozhodl Ambrozek napřáhnout z dálky a střelou, která se od spojnice odrazila do golmana a poté i do brány vyrovnává na 1:1!!! Potom si domácí vytvořili neuvěřitelný tlak a dokázali spálit minimálně 20 šancí.  V obraně to hořelo, domácí nás přečíslovali, a tak se nemálokrát stalo, že šel útočník domácích sám na golmana. Jenže z toho nedokázali vstřelit žádný gol. Byla to ovšem otázka času a domácí se přeci jen dočkali vítězného golu, kdy domácí záložník se dostal k odraženému míči a těsně před koncem vypálil z hranice penalty a dokázal prostřelit min. 12-ti členný blok. 2:1!!!! Bohužel už jsme nic nevymysleli a zaslouženě prohráli 2:1!!!

TJ Sokol Hnojice-Nedvězí "B" 1:2 (0:1)

Branky: Smrček-x

Bohužel ani v dalším našem utkání se nám nepovedlo zvítězit nad do té doby posledním celkem tabulky. Od začátku jsme předváděli lepší hru, jenže se nám opět nepovedlo vstřelit gol. A tak přišel trest, kdy hned z první akce hostů jsme inkasovali. Po straně utekl jeden z hostí a křižnou střelou chtěl překvapit golmana, který tuto ránu vyrazil pouze k nohám útočníka hostí, který už neměl problém uklidit míč do prázdné brány. 0:1!!! Jenže nás to nerozhodilo a dále jsme hosty k ničemu nepustili, tomu jen stačilo odkopávat balony co nejdál od brány. Do poločasu už gol nepadl a tak to bylo pouze 0:1!!!

Ve druhém poločase jsme se opět tlačili k brance hostů a ten už jen fauloval. Tomu odpovídá počet karet. A tak po jednom přímém kopu, kdy zahrával Smrček, trefil odkrytou stranu brány a vyrovnal na 1:1!!! Poté jsme měli jednu šanci za druhou ale gol ne a ne přijít. Hodně jsme se tlačili dopředu a vzadu nechali otevřená vrátka , ketrá soupeř využil a z brejku střílí gol. 1:2!!! Tímto stavem utkání skončilo!!!!

Odrlice-TJ Sokol Hnojice 11:2 (7:2)

...

TJ Sokol Hnojice-Šumvald "B" 1:5 (0:2)

Bohužel ani v dalším utkání jsme nedokázali zvítězit. První gol padl z přímého kopu kousek za vápnem, kdy hráč hostí střelou k tyči otevřel skore 0:1!!! I my jsme měli nějaké šance, které jsme nedokázali proměňovat. Ke konci poločasu přišel druhý trest, kdy po rohovém kopu domácí brankář nedůrazně vyrazil míč a osamocený hráč hostí střelou do protisměru dává gol 0:2!!! Tím skončil první poločas.

Ve druhém pol. se nám podařilo snížít na 1:2!!!, kdy po pěkné kombinaci zakončil Adis v pádu k tyči!!! Jenže jsme se snažili vstřelit další gol a zapoměli na zadní vrátka a tak gol opět vstřelili hosté, kdy na branu šel osamocený útočník Šumvaldu, kterému se podařilo přehodit vyběhnuvšího brankáře. 0:3!!!! Zanedlouho to bylo 1:4!!!, kdy se před branku opět prodral jeden z hostí a křižnou střelou upravuje skore. Utkání nakonec skončilo 1:5!!! V dalším zápase se utkáme s Příkazi "B" na jejich hřišti!!!!!

Příkazy-TJ Sokol Hnojice 3:0 (1:0)

...

TJ Sokol Hnojice-Střelice 2:3 (1:2)

V dalším domácím utkání jsme nedokázali zvítězit, a to jsme začali dobře, když jsme po golu Ambrozka vedli 1:0!!! Poté jsme ale polevili a třemi chybami se připravili o první body. 1:3!!! Poté už se nám jen podařilo snížit skore na 2:3, kdy jeden z domácích utekl po straně a s trochou štěstí přejkonal brankáře hostí!!! 2:3!!!

TJ Luká-TJ Sokol Hnojice 4:0 (1:0)

K dalšímu utkání jsme se vydali do Luké. Hra byla ze začátku nervozní, ale po chvíli se domácí rozehřáli a dostávali se do šancí. První gol vstřelili po průniku jednoho z domácích útočníků, který šel sám na golmana a podél brankaře otevřel skore 1:0!! Do poločasu si vytvořili šance oba týmy ale ani jeden z nich nedokázal změnit skore.

Ve druhém poločase jsme postupně dosatli 3 goly. Ztoho třetí z penalty, kdy domácí hráč umístil penaltu přímo do šibenice. 4. gol padl po střele zpoza 16-ky, kdy se po něm hostující golman natahoval marně a míč zapadl k tyči!!!4:0!! A tak zápas skončil 4:0!!!

TJ Sokol Hnojice-Drahanovice 2:8 (1:5)

Ani v dalším utkání nám nebylo souzeno vyhrát. Lépe začali hosté, kdy po chybě jednoho z obránců, zahrávali pokutový kop. Brankář sice vystihl směr, ale nedokázal už zabránit golu.0:1!!! Jenže po pravé straně utekl domácí zákložník, který se snažil centrovat před bránu, tak mu sjel balon po noze a zavěsil přes golmana hostí do šibenice. 1:1!!! Poté už zase úřadovali hosté, kteří nám, díky našim chybám nastříleli další čtyři goly do poločasu a tak skore bylo 1:5!!!

Ve druhém poločase jsme dostali další dva goly a bylo to uz 1:7!!! Poté se zadařilo i domácím , kdy domácí útočník svým důrazem dostal k míči a mezi nohami brankáře upravuje skore na 2:7!!! Do konce zápasu padl už jediný gol, bohužel opět do naší sítě, a tak zápas skončil 2:8!!!

Olešnice-TJ Sokol Hnojice 10:1 (7:0)

Za hosty vstřelil gol Kuba Knob!!!

Králová-TJ Sokol Hnojice 5:1 (4:0)

...

TJ Sokol Hnojice-Mor. Huzová 0:5 (0:2)

Dnes se naše mužstvo utkalo se svými sousedy z Huzové. Ze začátku byla hra vyrovnaná, ale postupem času se do hry více zapojovali hosté. Ačkoliv jsme odolávali dlouho, gol bohužel padl. Po centru z pravé strany byl trestuhodně zcela sám hráč hostí a hlavou nedal domácímu brankáři šanci.0:1!!! Poté se do zakončení dostal i Novák, jeho střela zapadla do brány, ale bohužel až po odpískání, kdy rozhodčí nenechal výhodu a tím nás obral o kontaktní gol!!! Druhý gol padl o chvíli později, kdy centr odvracel domácí Miller a nedohodl se s brankářem, který si šel pro míč a pro hosty nebylo těžké trefit prázdnou bránu. 0:2!!! Poté se domácí brankář blískl pár skvělými zákroky. Do konce poločasu se hrálo většinou mezi 16-kami.

Ve druhé půli to ze začátku vypadalo dobře pro domácí, jenže domácímu brankáři vypadl míč a skončil v bráně.0:3!!! Poté se hra často přerušovala, a tak místo golu padali karty. Po dalším centru za obranu se snažil domácí brankář pomoci obraně a vyběhl z vápna a když odvracel míč hlavou tak ho ve výskoku podebral jeden z hostí. Jednoznačný faul na brankáře, to si však nemyslel "rozhodčí" a nechal hru pokračovat , a bylo to 0:4!! To neunesl jeden z domácích a po druhé žluté šel předčasně do sprch. Do konce zápasu si domácí brankář vybral slabší chvilku, kdy mu projel rukama míč až do brány 0:5!!! Tímto skore skončil i zápas.

TJ Sokol Hnojice-Mladeč 0:1 (0:1)

V předehrávce jarníčásti soutěže jsme přivítali 2. tým tabulky. Hra soupeře ale neodpovídala umístění, a tak se místy domácí tlačili do šancí, jenže ne a ne ten gol dát. Bohužel jsme zase vlastní chybou dostali gol, kdy po centru zleva byl před bránou na malém vápně samotný útočník, který hlavou přímo do šibenice dal jediný gol zápasu.0:1!!! Poté se hrál docela pohledný fotbal, ale změnu skore to nepřineslo.

Ve druhém poločase se hrálo většinou mezi 16 kami. Jediná střela na bránu hostů, kdy domácí záložník trefil břevno, nedokázal nikdo dorazit do prázdné brány. Zápas skončil 0:1!!!! Nutno podotknout, že to je nejlepší výsledek této sezony zatím!!!

TJ Sokol Hnojice-Štěpánov "B" 1:2 (1:2)

...

Jaro!!!

Nedvězí-TJ Sokol Hnojice 5:1 (2:0)

Ani v našem dalším zápase jsme nedokázali vyhrát. Nutno podtknout, že hřiště vypadalo spíše jako pole, hlavně před brankami. První gol jsme dostali po chybě jednoho z obránců, který přihrával na střed obrany, kde míč vzal domácí útočník a rázem jsme prohrávali 1:0!!! Zanedlouho se skore měnilo podruhé, to když jeden z hostí fauloval ve vápně a domácí zahrávali penaltu. Golman nedokázal vystihnout směr a tak to bylo 2:0!!! Do poločasu se kromě pár šancí už nic neodehrálo!!!

Do druhé půle jsme šli beze změny a podařil se nám vstřelit gol. To když z dálky napřáhl Novák a míč zapadl lobem za brankáře. 2:1!!! Jenže domácí dokázali po chvíli odpovědět!! Třetí gol přišel po centru z levé strany a napravo u rohu 16ky zůstal osamocený hráč Nedvězí a ranou z první k tyči nedal brankáři šanci. 3:1!!! Za pár minut to už bylo 4:1. A ke konci dali domácí ještě jeden a zápas skončil 5:1!!!!

Příští zápas hrajeme doma v neděli v 16:00 s týmem Odrlice!!!

TJ Sokol Hnojice-Odrlice 1:3 (1:0)

V tomto zápase jsme přivítali 1. celek tabulky. Už od začátku foukal silný vítr, který znepříjemňoval hru. Ačkoliv jsme nebyli favoritem, dokázali jsme dostat hosty pod tlak, který jsme zakončili golem. To když se po závaru před brankou opřel do míče jeden z hostí a ve snaze odkopnout míč za bránu, přehodil vlastního brankáře a my vedli 1:0!! Poté jsme měli ještě několik šancí na zvýšení skore, ale gol už nepadl.

Ve druhé půli jsme hráli proti větru, a tak hosté nakopávali míče na branku. Pak se jim podařilo vyrovnat, když se dostal útočník hostí na velkém vápně ke střele, která byla tečována a míč doskákal do branky. 1:1!!! Po chvíli to bylo už 1:2!!!, když se po závaru dostal míč před branku a i když byl domácí obránce faulován , tak gol rozhodčí uznal. Před koncem zápasu si slbou chvilku vybral domácí golman, který podběhl centr a bylo to 1:3!!! Do konce zápasu se už skore neměnilo a tak zápas skončil 1:3!!!

Šumvald "B"-TJ Sokol Hnojice 1:0 (0:0)

...

TJ Sokol Hnojice-Příkazy "B" 1:1 (1:0)

Tak a je to tady, konečně jsme získali alespoň bod. Už od začátku jsme se tlačili před bránu hostí a byla jen otázka času, kdy vstřelíme gol. To se nám povedlo zásluhou Vyhnánka, který dostal přihrávku před šestnactkua křižnou střelou nedal brankáři hostí šanci. 1:0!!! Poté jsme pokračovali v zahazování šancí a tak poločas skončil 1:0!!!

Ve druhé půli jsme přestali hráta hosté toho využili, když po přímém kopu se dostal na zadní tyči k hlavičce a uklidil míč k pravé tyči.1:1!!! Dále se hra odvíjela většinou před bránou hostí, kteří spoléhali už jen na brejky a tak jsme dál pálili jednu šanci za druhou!!! Gól už jsme nedokázali dát a tak utkání skončilo 1:1!!!

Střelice "B"-TJ Sokol Hnojice 2:3 (2:3)

A za prvním bodem jsou tu konečně tři. I když jsme prohrávali po 10 minutách 2:0, tak jsme se nevzdali a dokázali stav otočit v náš prospěch. První gol jsme dostali po střele zpoza 16-ky, kdy míč na nerovném povrchu měl nečekaný odskok a přeskočil padajícího brankáře hostí.1:0!!! Druhý gól jsme dostali hned v zápětí, kdy se do vápna probojoval jeden z domácích a střižnou střelou umístil míč k tyči 2:0!!! Jenže k obratu zavelil Vyhnánek Vl. , který dostal míč za obranu, položil si brankáře a uklidil míč tam kam patří. 2:1!!!! Druhý gól hostí dal Grohman.2:2!!! A tečku za 1. poločasem udělal Vyhnánek Zd., který od lajny centroval před bránu a míč zaletěl za bezmocného golmana domácích. 2:3!!!

Ve druhé půli jsme opět začali aktivně a tlačili se do šancí. Domácí se zmohli jen na pár neškodných centrů, za kterých ovšem nic nevytěžili. A jelikož jsme nedali ani my gól tak zápas skončil 2:3 v náš prospěch

Příští zápas hrajeme doma v neděli v 16:30 s týmem TJ Luká!!!

TJ Sokol Hnojice-Luká 1:0 (0:0)

V dalším utkání jsme dovedli opět vyhrát a to nad týmem Luká. Od začátku jsme se tlačili gólu jenže ten ne a ne přijít. A tak se otevírala zadní vrátka pro rychlé brejky hostů. Po jednom takovém se před naší bránou objevil osamocený hráč hostí, ale trefil jen dobře postaveného golmana. Poté už hosté hrozili jen přímými kopy, ze kterých ovšem nic nevytěžili. A jelikož jsme ani my nedali gól, tak poločas skončil 0:0.

Ve druhé půli jsme opět tlačili hosty před jejich bránou. Gól ale přišel až ke konci zápasu, kdy se rozhodl Smrček zpoza 16-ky vystřelit a míč zapadl pod golmanem do brány. 1:0!!!! Do konce zápasu už gól nepadl, a tak zápas skončil naší zaslouženou výhrou!!

Příští zápas hrajeme v Drahanovicích v neděli v 15:30 !!!

Drahanovice-TJ Sokol Hnojice 1:0 (1:0)

Ačkoliv hřiště bylo pod vodou, rozhodčí uznal terén hratelným a tak začal zápas, i když kolikrát to vypadalo spíš jako vodní pólo. Sice bylo vidět pár šancí na obou stranách, ale vše kazil terén. Jenže blížil se konec poločasu a my měli vhazovat aut. Jenže když se rozhodčí "nedíval" , tak vhodil jeden z domácích, přihrál dopředu a osamocený domácí útočník střelou pod břevno dal gól. 1:0 !!! Poté skončil první poločas.

Ve druhém jsme si vytvořili tlak , který jsme ale nedokázali využít a tak jsme prohráli 1:0!!!

TJ Sokol Hnojice-Olešnice 2:5 (1:3)

Ani v dalším utkání jsme nedokázali zvítězit!!!

TJ Sokol Hnojice-Králová 1:1 (1:1)

V dalším utkání jsme přivítali celek z Králové. Do v edení jsme se dostali hned na začátku zápasu, kdy z otočky zpoza 16-ky napřáhl jeden  z domácích záložníků a vymetl růžek brány. 1:0!!! I nadále jsme se tlačili před bránu hostí a měli více ze hry, jenže když jsme vystřelili tak buď nad bránu a nebo to pochytal golman hostí. Už se blížil konec poločasu, když z jednoho dlouhého nákopu se míč svezl po hlavě jednoho z obránců a míč přistál zcela volnému hráči hostí na nohu , který šel sám a umístil míč k tyči 1:1!!!

Ve druhé půli hosté hrozili rychlými brejky. Po jednom z nich obdržel kartu Miller a poté i Schmidl. Hosté měli možnost zahrávat přímé kopy na hranici 16-ky, jenže nedokázali trefit ani bránu. A když nepadl gol ani na druhé straně, tak zápas skončil 1:1!!!!

Mor. Huzová-TJ Sokol Hnojice 0:0 (0:0)

O týden později jsme zajížděli k derby k našim sousedům. V první půli jsme měli více ze hry my a domácí "jen" bránili. Jenže jsme tyto příležitosti nedokázali využít. A tak poločas skončil bez branek

Ve druhé půli se snažili více domácí a hrozili rychlými protiútoky, které se nám ovšem podařilo bránit. Zápas nabídl kvalitní fotbal, ale bohužel bez branek. Zápas skončil 0:0!!! Tímto výsledkem jsme se rozloučili s letošní sezonou.