Podzim

TJ Sokol Hnojice-Horní Loděnice 1:0 (1:0)

Branky: Kolečko

Tento zápas byl první v této sezoně. Vše nasvědčovalo tomu, že týmy jsou nesehrané a ze začátku to byly spíše ojedinělé šance. Jenže hráči Loděnice byli zkušenější a začali si vytvářet šance, které s přehledem pokryl domácí brankář s obranou. Po jednom rychlém brejku soupeře málem přišel trest , když útočník hostí obstřelil golmana a trefil tyč, dobíhající hráč hostů trestuhodně přestřelil z malého vápna. Poté se potvrdilo nedáš, dostaneš a Hnojice šli do vedení. když po krásné akci po levé straně a pefektní kombinaci zakončoval jeden z domácích útočníků. dál už se nic nestalo.

Ve druhé půli se už moc neodehrálo a hra probíhala mezi vápny, domácí golman neměl vůbec žádnou práci a Hnojice zaslouženě vyhráli 1. podzimní kolo!!!!!!!

TJ Sokol Hnojice-Paseka "B"  3:3 (1:1)

Branky: Ambrozek, Grohman R. , Pitek

Zápas začal ve slunečném počasí v době, kdy u nás probíhali hody, takže na hřišti bylo jen pár fanoušků. První gol dali Hnojice, když po pěkné kombinaci dal Ambrozek gol hlavou.1:0!! Poté jsme udávali tempo hry. Jenže dvě minuty před koncem poločasu , kdy po rohovém kopu byl hráč hostí sám , nacentroval přes celé vápno, kde byli dva nehlídaní hráči a jeden z nich uklidil míč do brány. 1:1!! Tím skončila první půle.

Dodruhé půle se přihnal obrovský liják a tak se už nehrál atraktivní fotbal. Druhý gol hostí padl po vhazování autu , když míč proletěl vápnem a jeden z hostí uklidil míč do brány. 1:2!! To už bylo hřiště uplně pod vodou. Další gol padl po přímém kopu ze strany "16"-ky, kdy se před jednoho bránícího hráče nacpal útočník hostí a hlavou dal míč od tčky do brány.1:3!! Ale hnojičáci se nevzdali a 5 minut před koncem dal gol Kuža. 2:3!!! To nás nabudilo a těsně před koncem dal gol po krásném centru Pitek. A tak sme uhráli plichtu 3:3!!!!

TJ Dolany "B"- TJ Sokol Hnojice 5:0 (3:0)

V sobotu jsme sehráli mistrovské utkání s celkem z Dolan. Hned v první půli bylo vidět, kdo vládne hře. Na branku hostí se valil jeden útok za druhým a vše vyvrcholilo v 1. gol zápasu, kdy si jeden z domácích obešel hned 5 hráčů, možná i s faulem, a uklidil míč do brány. 1:0!!! Poté přišel přímý kop z 20 metrů, kdy golman hostů neudržel míč a dobíhající útočníci dali 2. gol. 2:0!!! A to nebylo vše a před koncem poločasu zcela nehlídaný hráč domácích zakončuje centr z rohového kopu do brány. 3:0!!! Náš tým měl max. 2 střely na bránu za poločas. Tím skončila 1. půle.

Ve druhé půli se naše hra zlepšila, ale gol ne a ne přijít. Poté padl čtvrtý gol, když pro údajný ofsajd všichni přestali hrát a domácí hráč uklidil míč do prázdné brány. 4:0!!! Pak jsme se dostávali do šancí a konečně si zachytal i golman domácích. Jenže gol jsme nedali a přišel poslední trest v podobě golu. 5:0!! To, když nezpracoval míč Valouch a Kopka místo aby ho odkopl omylem namazal jednomu z domácích a najednou byli před golmanem hostí dva hráči ... 5:0!!! Konec zápasu!!!!!!!!!!!!

TJ Sokol Hnojice-Kolos Jiříkov 4:1 (2:0)

Branky: Pitek, 3x Smrček

Tuto neděli jsme sehráli zápas s Jiříkovem. Ačkoli to byl jeden ze slabších soupeřů, nebylo to moc znát. Ale nám se podařilo vstřelit rychlý gol, který dal Tonda Pitek, když z 25 metrů vystřelil na bránu a míč proletěl brankařovi mezi rukama! 1:0!!! To nastartovalo hosty k tlaku, který jsme ale ustáli a ke konci poločasu dal gol P. Smrček.  Střílel zpoza vápna a míč opět propadl až do brány. 2:0!!! Poté už se moc důležitého nestalo a skončila 1. půlka.

Ve druhé půli jako by jsme ztratili motivaci a soupeř nás začal přehrávat, což vyústilo v 1. gol hostů. Špatná nahrávka z obrany a útočník hostí se dostal až do vápna a nedal křižnou střelou šanci domacímu brankářovi. 2:1!!! Poté se dostal soupeř na "koně" a dostával se do obrovských šancí. Třeba, když se dostal jeden z hostů ke střele z malého vápna a domácí golman reflexivně vyrazil. Poté se na hřiště dostal Kuža a opět jsme začali hrát. Již zmiňovaný hráč se dostal do šance ale před golmanem zklamal. Poté si slovo vzal opět Smrček a vychutnal si golmana hostí a střelou k tyči zvýšil na 3:1!!! A ke konci zápasu se dostal do šance opět Sm,rček a zvýšil tím samým způsobem jako u třetího golu a stav se měnil na 4:1!!! Konec!!! Vítězství jsme patřičně oslavili!!!!! Gratulace Prginovi k hattricku!!!!!!!

Sokol Bohuňovice-TJ Sokol Hnojice 5:1 (1:0)

Branky: Ambrozek

Po chybách brankáře hostí a nepřesné hře ve středu hřiště jsme dostali výprask.

TJ Sokol Hnojice-Štěpánov "B" 0:2 (0:0)

Tuto neděli jsme sehráli zápas se Štěpánovem. V první půli se hrálo především mezi vápny. I když byli i ojedinělé šance, ale gol z toho nebyl. Před koncem poločasu upadl ve vápně Kopka a míč si k penaltě postavil Novák J. a naložil s ní prachmizerně. Kopl míč téměř doprostřed bránjy a golman hostí neměl velké problémy ji chytit. Do poločasu se už nic neudálo.

Ve druhé půli to vypadalo jako by spíš hráli řezníci než fotbalisti. Zápas kvůli zranění nedohráli tři hráči, dva domácí a jeden hostí. No jenže nebylo to o zraněních ale o golech a těch dal víc soupeř. První gol padl po ztrátě balonu na půlce a hostům se podařil nevídaný kousek, kdy zpoza rohu malého vápna přeloboval domaciho golmanaa míč zapadl od tyče do brány. Druhý gol byl opět po ztrátě míče na půlce a hráč hostí šel do otevřené obrany a posla míč pod brankařem do brány. Do konce zápasu se snažili i domácí, ale marně a tak zápas skončil domácí prohrou!!!!

FK Huzová-TJ Sokol Hnojice 1:0 (1:0)

Na další zápas jsme odjeli do Huzové. Zápas byl velice vyrovnaný a byli jen ojedinělé šance. Hosté často faulovali před vápnem, a tak měli domácí šance na vstřelení golů. A ten také přišel po faulu na domacího hráče se kopal přímák z 20 metrů a míč zapadl do brány po tom co se od zeme odrazil a přeskočil ležícího golmana hostí.1:0!!! Poté přišla další šance domácích, kdy jejich stoper napálil míč z půlky tak, že málem zapadl pod břevno. Tím skončil 1. poločas

Do druhého jsme vstoupili ještě hůř než do prvního. a na branku hostí šla jedna šance za druhou. Korunku tomu nasadil Kopka kdy mu na úrovni penalty podjel míč pod nohou a zcela osamocený hráč domácích měl na kopačce gol, který vytáhl na roh golman hostů. Nutno dodat, že celý zápas řídil rozhodčí, který snad v životě nepískal. To co předvedl se nedá s nikým srovnat.

TJ Sokol Hnojice-Hran. Petrovice 2:4 (0:3)

Branky: Ambrozek, Smrček

K dalšímu zápasu přijeli do Hnojic borci z Petrovic. Byli favorizovaným týmem, a to právem. Už od začátku domácí nepustili do žádné šance. 1. gol padl po přímém kopu z cca 20 m. To když pod domácím golmanem propadl míč do sítě.0:1!!! Druhý gol padl ze hry, kdy se na golmana domácích řítil jeden z útočníků a brankář si sice šáhl na míč, který ale po nedůrazném vyražení zapadl k tyči. 0:2!!! No a třetí padl po chybném vyběhnutí domácího golmana a následný lob skončil v bráně!!! 0:3. Tím skončila první půle.

Druhý poločas začal lépe pro domácí, kdy balon do sítě hostů uklidil míč Ambrozek. No a druhý gol domácích po pěkné kombinaci u vápna se opřel do střely Smrček a bylo to 2:3!!!. Domácí vycítili aspoň bod a otevřely zadní vrátka. To se jim ale vymstilo a skore zápasu se opět měnilo na 2:4!!!

TJ Sokol Babice-TJ Sokol Hnojice 2:3 (0:0)

Branky: Pitek, Stejskal, Kolečko

K velkému derby se dnes schylovalo na hřišti v Babicích. Zápas byl vyrovnaný a šance byli na obou stranách. Přiliš se toho neudálo, za zmínku stojí střela Plachého, se kterou neměl brankář hostí moc problémů a vyrazil na roh. Poté se hra odehrávala mezi vápny. Pak skončil 1. poločas.

Do druhého jsme vstoupili s větší chutí vyhrát. To potvrdil Pitek, který z 20 metrů trefil téměř šibenici. 0:1. Poté měli šance i domácí, ale s nimi si poradil obrana hostí, popř golman. Druhý gol padl opět po standartní situaci zpoza 16-ky to když střílel Smrček a golman domácích neudržel míč a do prázdné brány uklidil balon Stejskal.0:2!!!  Poté jsme trochu polevili a nechali hrát domácí. To se nám vymstilo, když po centru z levé strany uklidil míč hlavou do brány Dvořáček 1:2!! Ale my jsme to nevzdali a po dalším přímém kopu, kdy opět chyboval domácí golman dal Kolečko housle brankáři a míč skončil v bráně. 1.3!!! To ale nebylo vše a těsně před koncem se do šance dostal domácí Schneider a sám proti brankáři se nemýlil a upravil na konečných 2:3!!! Hnojice po dlouhé době vyhráli a to na hřišti 4. Babic!!!!!!!!!!!!!!!!!

TJ Sokol Hnojice-Dálov 0:1 (0:1)

Soupeř nás svojí hrou vůbec nepřekvapil a už od začátku jen odkopával míče co nejdál od brány. I když domácí tlačili nedokázali dát gol. A potom přišla obrovská hrubka, kdy jeden z domácích záložníků se mazlil s balonem tak dlouho , až mu ho vykopl soupeř a šel sám na bránu, kdy před padajícím golmanem stihl nahrát před prázdnou bránu a tam byl první soupeř 0:1!!! Tím skončil 1. poločas

Do druhé půle jsme šli s cílem něco udělat se stavem utkání a to se nám vůbec nepovedlo. Podřídili jsme se hře soupeře a pouze nakopávali. Po našich chybách mohl Dálov zvýšit skore ale svou vlastní nemohoucností tak neudělal. Zápas skončil 0:1

Mladějovice-TJ Sokol Hnojice 4:1 (2:0)

Branky: Valouch

Začátek utkání nám vyšel a tlačili jsme soupeře na jho půli, jenže jsme nedali gol. Po jednom z odkopů domácích přišel první trest. Kdy se balon během chvíle dostal od jedné brány k druhé a domácí útočník poslal míč do branky. 1:0!!! Druhý gol padl o chvíli později a jako první padl z těsného ofsajdu. 2:0!!!

Druhý poločas jsme začali jak už to bývá tragicky a přišel třetí gol. Poté přišel hned 4. a skore bylo 4:0 pro domácí. Později si vysloužili domácí i penaltu, se kterou domácí stoper naložil tak, že překopl bránu. a aby toho nebylo málo hned z protiútoku přišel faul ve vápně domácích a Hnojice resp. Valouch proměnil penaltu. 4:1. Tímto zápasem skončila podzimní část sezony 09/10!!!

Jaro

Přátelské utkání

TJ Sokol Hnojice-Libavá 0:3 (0:1)

Dne 14.3. jsme sehráli přátelské utkání s Libavou. Utkání bylo domluveno na uělé trávě v Holici. V našem týmu se objevilo několik nových tváří a proto byla na naší hře vidět nesehranost, ale s tím jsme se docela vyrovnali a utkání bylo ze začátku vyrovnané. Šance byli na obou stranách, ale goly ne a ne padat. Už se blížil konec první půle, tak soupeř udeřil. Jeden z hráčů Libavé potáhl míč po lajně a z rohu pokutového území přetáhl centr na zadní tyč, kde byl zcekla samotný útočník soupeře a uklidil míč do prázdné brány. 0:1!!! Tím skončil první poločas.

Druhý poločas začali opět "hosté" a vytvářeli si jednu šanci za druhou. Po jednom z rohových kopů padl druhý gol do naší sítě, kdy po chybě golmana, který podběhl centr,tak na zadní tyči uklidil útočník hostí míč do brány. 0:2!!! Poté se hra trochu vyrovnala, ale ke konci zápasu padl i třetí gol, kdy hráč hostí šel sám na golmana a střelou k tyči uzavřel skore zápasu na 0:3!!!

Mistrovské utkání

TJ Sokol Hnojice-Mladějovice 1:1 (0:0)

V 1. mistrovském utkání jsme se střetli s celkem z Mladějovic. Na to, že okupuje první příčky, předvedená hra tomu neodpovídala. Už od začátku jsme se dostávali do šancí, které jsme ale bohužel neproměnili. Poté se zranil domácí stoper a musel předčasně z hřiště. Postupem času se hra vyrovnala a šance byli vidět na obou stranách. Do konce poločasu se toho moc důležitého nestalo a tak rozhodčí odpískal 1. půli.

Ve druhé půli jsme asi ještě zůstali v kabině, a tak do šancí se dostávali hosté. I když jsme měli nějaké ty šance, tak sme buď netrefili bránu nebo to pochytal brankář hostí. Po jednom výkopu brankáře hostů, podběhl domácí obránce míč a místo aby odhlavičkoval míč do hřiště , tak míč odhlavičkoval za sebe, kde míč převzal útočník hostů a střelou k tyči propálil domácího golmana.0:1!!! Hned vzápětí ale fauloval hráč hostů před vápnem a rozhodčí odpískal přímý kop. K tomu se postavil Vyhnánek a střelou k tyči přes zeď nedal brankáři šanci. 1:1!!!! Do konce zápasu se už mnoho neodehrálo, a tak skončil zápas remízou 1:1!!!!

Horní Loděnice-TJ Sokol Hnojice 9:2 (3:1)

...

Paseka "B"-TJ Sokol Hnojice 2:1 (2:1)

V dalším zápase jsme zavítali do Paseky. Už od začátku nás domácí tlačili a hned na začátku se jim povedlo skorovat, když po centru z pravé strany sklepl míč domácí útočník přímo do brány 1:0!!! Poté se hra vyrovnala a šance byli na obou stranách. Po chvíli se nám snaha vyplatila a vyrovnali jsem na 1:1. Jenže jsem opět vypustili a domácí se dostali do vedení. Kdy zcela volný hráč domácích se dostal sám před brankáře a měl snadnou práci. 2:1!!! Do poločasu se už nic důležitého nestalo a tak rozhodčí odpískal konec 1. půle

Ve druhém poločase hra probíhala nahoru dolů. Šance byli na obou stranách a také se přitvrdilo. Ke konci zápasu po chybné přihrávce dozadu se málem k míči dostal domácí útočník, kterého však jen za pomocí faulu přerušil brankář hostů a viděl za to žlutou kartu. Poté se hosté uchýlili k tlaku, ale už nepadl žádný gol, a tak jsem opět prohráli.

TJ Sokol Hnojice-Dolany "B" 0:5 (0:3)

V dalším utkání jsme doma zaslouženě prohráli 0:5.

Kolos Jiříkov-TJ Sokol Hnojice 3:1 (1:0)

V tomto utkání jsem začali dobře a tlačili se dopředu. Po několika minutách se ovšem domácí oklepali a začali vyrovnávat hru. Celou první půlku se hrálo na obě strany, šancí moc nebylo a když se blížil závěr, tak domácí udeřili. To, když po pěkné kombinaci nechali v "16" otočit domácího útočníka a ten otevřel skore 1:0!! To byl konec poločasu.

Když se otočili strany, tak lépe začali domácí, kteří nás k ničemu nepustili. Po další akci domácích prošel útočník do vápna a míč propadl pod golmanem hostů 2:0!! O chvíli později se jim podařil další průnik, který ovšem zlikvidoval brankář hostí... rozhodčí ale viděl faul a odpískal penaltu. Tu domácí neproměnili. Jenže je to nemuselo mrzet, protože udeřili znovu a bylo to 3:0!! Pak áuž se nám zasluhou Vyhnánka podařilo snížit a tak sme prohráli 3:1!!!

TJ Sokol Hnojice-Sokol Bohuňovice "B" 0:3 (0:1)

Po smolné prohře v Jiříkově jsme u nás přivítali lídra tabulky. Už od začátku jsem si koledovali o debakl. Jedna šance za druhou na domácí bránu a jen díky

obraně s brankařem anemohoucnosti hostů dostat míč do brány to bylo stále 0:0. Jenže onen trest přišel, když se jeden z hostí dostal do vápna a křižnou střelou nedal domácímu brankáři šanci 0:1!!! Do šancí se dostali i domácí, když jeden z našich přestřelil prázdnou bránu. Poté se stále tlačili do zakončení hosté, ale do poločasu jim tam už nic nespadlo.

Ve druhé půli se scénář opakoval , a tak se čekalo kolik zápas nabídne golu. Jeden takový přišel, když z malého vápna napálil míč na bránu útočník hostí a golman už jen vyrážel pod břevno. 0:2!!! Ke konci zápasu se podařilo hostům vstřelit i třetí gol, a zápas skončil 3:0 ve prospěch hostů!!!

Štěpánov "B"-TJ Sokol Hnojice 3:0 (3:0)

Pro některé byl tento zápas takovým malým derby. Ještě než se začalo, tak se rozhodovalo, jestli vůbec hrát, protože terén byl v katastrofálním stavu a obě brankoviště, jak na baheních zápasech. Nakonec jsem utkání sehráli. Od začátku byla hra vyrovnaná a převážně se hrálo mezi 16-kami. Jenže byly vidět i šance, třeba když jeden z hostí promáchl míč před brankářem a nedokázal vstřelit gol. Poté se do hry vrátili domácí a po povedené akci polevé straně přišel centr a zcela volný hráč umístil hlavičkou míč pod břevno.1:0 Poté přišel další gol, kdy po rohovém kopu brankář hostů vyškrábl míč a do prázdné brány dorazil jeden z domácích. 2:0. Do konce poločasu padl ještě jeden gol a do kabin se šlo za stavu 3:0!!!

Ve druhém poločase se dostávali do šancí převážně domácí, jenže se jim nepovedlo vstřelit další branku. POté se povedla jedna kuriozita, kdy brankář hostí chytil míč a chystal se vykopnout, tak se ze střídačky domácích ozvalo: STŘÍDÁM a rozhodčí přerušil hru, a když se vystřídalo mohl brankář opět vykopnout :D Utkání skončilo 3:0 ve prospěch domácích

TJ Sokol Hnojice-Huzová 2:3 (1:2)

V dalším utkání k nám zavítala Huzová. Start zápasu se nám moc nepovedl a po chvíli jsme prohrávali 0:1. To, když obraně utekl útočník hostí a tvrdou ranou zavěsil pod břevno. Poté se nám povedlo srovnat skore dalekonosnou střelou , která zapadla za brankáře domácích. Autorem branky byl Ambrozek. 1:1!!! Do konce poločasu sme dostali ještě jeden gol a do kabin jsme šli za stavu 1:2!!!

Ve druhém poločasu se nám povedlo vytvořit si menší tlak a hosté jen odkopávali balony co nejdál od své branky. Jenže netrvalo dlouho a opět jsme dokázali vyrovnat po střele Smrčka, který napřáhl zpoza 16-ky a míč propadl chybujícímu brankáři mezi rukama a zapadl k zadní tyči. 2:2!!! Jneže dvě minuty před koncem si vybral slabší chvilku i domácí brankář. Když po rohovém kopu nedosáhl na míč a útočník hostí usměrnil míč hlavou do brány. A tak skončil zápas 2:3!!!!

Hran. Petrovice-TJ Sokol Hnojice 6:2 (3:0)

Jak už napovídá skore, tak se nám tento zápas moc nepovedl. Od začátku byl vidět velmi nervozní výkon ze strany hostů a čekalo se jen na gol. Ten přišel po rohovém kopu, kdy jeden z našich obránců nepohlídal útočníka a ten hlavou tečoval míč do brány.1:0!!!! Druhý gol padl opět po chybě jednoho z obránců, který váhal s rozehrávkou, míč mu ukopli a jeden z déomácích šel sám na brankaře a prostřelil ho 2:0!!! I třetí gol padl po chybě, kdy stoperou hostí se zamotal míč pod nohy a hosté měli opět usnadněnou prácia dokázali svou šanci opět proměnit 3:0!!!! Tím skončil první poločas.

Ve druhém poločase jsme to byli opět my, kteří inkasovali jako první. Když po úniku po lajně přihrál jeden z domácích před bránu a druhý utočník se musel soustředit už jen na to, aby trefil prázdnou branku. 4:0!!! Po dalších šancích domácích se zranil brankář hostí a do brány šel hráč z pole Smrček. Ten ať se snažil jak chtěl nedokázal debaklu zabránit a inkasoval na 5:0!!!  Poté se nám povedlo snížit na 5:1, kdy branku vstřelil Vyhnánek. Do konce zápasu padlo na každé straně po golu a zápas skončil 6:2!! Za hosty snižoval ještě Ambrozek!!!

TJ Sokol Hnojice-TJ Sokol Babice "B" 3:2 (2:0)

Další utkání bylo pro hráče takovým malým derby. Většina našich hráčů hrála dříve za Babice. A tak byla konečně vidět snahadomácích, kteří se už od začátku tlačili do zakončení. Po chvíli přišla i odměna v podobě golu, který vstřelil Novák.1:0!!! Poté se Babice trochu vzpamatovaly a začali se tlačit před domácí bránu, jenže na víc jak dvě střely se nezmohly. Další gol dal Kučera, který po centru z rohu hřiště byl zcela sám před brankářem a podél golmana zvyšoval na 2:0!!! Do konce poločasu se toho moc nestalo, tak se šlo do kabin za stavu 2:0!!!

Ve druhém poločase jsme to byli opět my, kdo vstřelil první gol, když jeden z domácích dostal míč až do vápna a naservíroval míč zcela osamocenému Kučerovi, který trefil prázdnou bránu. 3:0!!! Jenže Babice změnili rozestavení , ketré nám dělalo velký problém a podařilo se jim zápas zdramatizovat. První gol hostů dal Dokoupil, který se zjevil před bránou domácích a se vstřelením golu už neměl problém. 3:1!!!! Poté jsme zbytečně začali faulovat u vápna a po jednom z přímých kopů se hosté dostali ke snížení na rozdíl jedné branky. To, když se k přímému kopu postavil Dvořáček a střelou, která proletěla zdí, rozvlnil síť. 3:2!!! Do konce zápasu se toho už moc nestalo a tak se domácí dočkali PRVNÍ letošní výhry, kterou jak se sluší a patří patřičně oslavili!!!

Dálov-TJ Sokol Hnojice 2:0 (0:0)

V posledním utkání jsme s domácím mužstvem dokázali držet krok pouze poločas a to domácí nedali penaltu , ve druhém jsme přestali hrát a během jedné minuty jsme dvakrát inkasovali, a proto jsme prohráli 2:0!!!!