A3A0106 Sokol Hnojice Horní Město 2:3 (2:2)
Branky: Hošťálek, Knob - Kovács 2, Rüll; ŽK: 0 - Košťál, Strašík, Fojtík

V našem prvním utkání se nám nepodařilo zvítězit, i když jsme 2x vedli.

Mor. Huzová - Hnojice 2:2 (0:2)

A3A0203 Moravská Huzová Sokol Hnojice 2:2 (2:0)
Branky: Kundschofský 2 - Hošťálek, Novák; ŽK: Zahradníček - 0

Tento zápas byl hrán v Hnojicích kvůli místním hodovým oslavám. V zápase jsme tahali za kratší konec a tím také vypadalo skore o poločase. První gol jsme dostali po centru , který propadlvápnem, odrazil se od tyče přímo k nohám Kundschofského  ten uklidil míč do prázdné brány. 0:1!!! Další gol na sebe nenechal dlouho čekat , kdy po rohu se dostal k hlavičce opět tentýž hráč a uzavřel poločas na 0:2!!!

Ve druhém poločase jsme opět začali hůř než by bylo zdrávo, ale hosté toho nedokázali využít, naopak jsme to byli my, kdo vstřelil gol. Střelcem byl Hošťálek, kdyx po  špatném odkopu brankáře poslal míč z první na bránu a přehodil všechny 1:2!!! Druhou trefu přidal Novák J. z přímého kopu, kdy míč zaplaval, ale podíl na tom měl i golman hostí, který k tomu laxně přistoupil!!! 2:2!!!! Tím skončil celý zápas

Hnojice - Mladějovice 0:1 (0:1)

A3A0305 Sokol Hnojice TJ Mladějovice 0:1 (0:1)
Branky: Drozd; ŽK: Mikeš, Sáblík, Ambrozek, Vyhnánek - Krejčíř; ČK: Vyhnánek - 0

Ani v dalším domácím zápase se nám nepodařilo zvítězit. Naším soupeřem byl prozatimní lídr soutěže. Opět se nám nepvedl 1. poločas a byli jsme rádi, že jsme nedostali více golů. Zápas byl vyhrocený, jenže zato mohl sudí Požár, který zápas vůbec nezvládl. Karty rozdával pouze na jednu stranu a přitom nepotrestal hosty za loket do hrudi!!! Těsně před poločasem jsme dostali gol po centru z levé strany propadl míč na zadní tyč, kde se k balonu dostal jeden z hostí a v pádu poslal míč zpět na druhou stranu, kde už pro Drozda byla snadná práce a gol do prázdné brány!!! 0:1!! Ještě do poločasu jsmeale přišli o Vyhnánka, který po druhé žluté (1. "vymyšlená") musel do sprch !!!

Ve druhém poločase ač jsme hráli v 10 lidech, tak jsme si dokázali vytvořit tlak a hosté nevěděli kam dřív. Jenže proti byl sudí, který nás šikovně nepouštěl před branku. Ke konci zápasu už docházeli síly, tak zápas skončil těsnou výhrou hostí!!

Babice "B" - Hnojice 2:0 (1:0)

A3A0404 Sokol Babice B Sokol Hnojice 2:0 (1:0)
Branky: Dušek, Dvořáček; ŽK: Dvořáček, Niessner M., Niessner H. - Čižmář, Poláček, Sablík, Novák

Hnojice - Štarnov 3:1 (2:0)

A3A0504 Sokol Hnojice Sportklub Štarnov 3:1 (2:0)
Branky: Müller, Vyhnánek L., Vyhnánek Z, - Ťuka; ŽK: Střípek - Streck

Konečně první vítězství s nováčkem soutěže!!!

Jívová - Hnojice 3:0 (2:0)

A3A0605 Sokol Jívová Sokol Hnojice 3:0 (2:0)
Branky: Fecenko, Mazáč, Pospíšil; ŽK: Chudárek - 0

Zápas začal velmi svižně a už v 1. minutě jsme prohrávali po chybě obrany 1:0. To když jeden z obránců netrefil na půlce míč a Fecenko šel sám na branku, po střele se odrazil míč od tyče do brány. Druhý gol na sebe nenechal dlouho čekat, když po rohovém kopu vyskočil nejvýše Mazáč a zvýšil na 2:0!!! Do konce poločasu se hrálo převážně mezi vápny!!!

Ve druhé půli jsme byli opět pod tlakem a domácí si vytvářeli jednu šanci za druhou. Ale ani hosté nezůstali pozadu a vytvořili si několik dobrých šancí. Jneže poslední slovo měli opět domácí, kdy po další chbyě obrany šel sám na branku, obešel golmana a uzavřel skore na 3:0!!!

Hnojice - Hran. Petrovice 2:0 (1:0)

A3A0703 Sokol Hnojice Hraničné Petrovice 2:0 (1:0)
Branky: Ambrozek, Knob; ŽK: Novák - Zeman, Urban, Vymětal

V dalším zápase jsme doma přivítali Hraničné Petrovice. od začátku byli lepší hosté, kteří si vytvářeli střelecké příležitosti. Jenže nedokázali ani jednu využít. Když už to vypadalo, že poločas skončí bez golu, tak poslal míč před bránu Papica a Ambrozek hlavou uklidil míčdo brány 1:0!!!

Ve druhé půli jsme byli lepším týmem my a potvrdili to dalším golem, který dal Knob 2:0!!!

Horní Loděnice - Hnojice 2:3 (1:1)

A3A0806 Horní Loděnice Sokol Hnojice 2:3 (1:1)
Branky: Lón, Varga - Ambrozek, Miller, Sáblík

Druhé vítězství v řadě se nerodilo lehce. Od začátku jsme hráli hrozný fotbal, z kterého museli bolet oči. Domácí se dostávali do šancí zřídka, ale dokázali zahrozit. Po jednom z dlouhých nákopů podskočil míč Novák a nechal jít do zakončení Lóna, který otevřel skore 1:0. Ještě do poločasu se nám podařilo srovnat. Autorem golu byl Sáblík, který vystřelil zpoza 16-ky a trefil se k tyči. 1:1!!!! Do poločasu se dále nic nestalo

Do druhé půle domácí nastoupili v 10 lidech a bylo to hned znát. Dokázali jsme si už i přihrát a z toho těžili šance. Po zákroku ve vápně na Knoba rozhodčí nechal výhodu a tvrdou střelou se prosadil Ambrozek. 1:2!!! Další branku přidal Miller hlavou a skore utkání bylo 1:3!!! Do konce zápasu se domácím podařilo zkorigovat skore na 2:3!! , kdy po "zvláštním" faulu nefaulu upadl domácí hráč těsně před vápnem a z přímého kopu trefil šibenici Varga!!!

Hnojice - Huzová 0:0

A3A0902 Sokol Hnojice FK Huzová 0:0

V dalším utkání jsme nevyužili spoustu příležitostí ke vstřelení branky, a proto jsme se o body dělili!!!

Jiříkov - Hnojice 0:3 (0:2)

A3A1007 FC Jiříkov Sokol Hnojice 0:3 (0:2)
Branky: Hošťálek, Knobl, Vyhnánek

Po po povedeném výkonu a dobře odvedené hře jsme si přivezli 3 body z Jiříkova!!!!

Hnojice - Mor. Beroun B 1:1 (1:0)

Na tento zápas se přijela podívat Tv Nova. Ze začátku zápasu jsme měli navrch, ale dokázali jsme z mnoha šancí vytěžit pouze jeden gol, kdy po centru ze strany hlavou přeloboval golmana Knob.1:0!!!! Hosté se v prvním poločase nezmohli na nic.

Ve druhé půli jsme začali špatně a nechali hrát hosty. Ti se nakonec dočkali golu, kdy po závaru ve vápně se míč dostal za 16-ku, kde byl hráč hostí. První střelu dokázal vyhlavičkovat Sáblík, dorážka už putovala do sítě. 1:1!!! Poté se hrál fotbal na obě strany, ale branky už nepadly.

Dálov - Hnojice 4:2 (2:1)

Další utkání se nám nevyvedlo a prohráli jsme o dva goly. Naprosto nepřizpůsobivý terén nahrával domácím, kteří využili své šance a urvali tři body!!

Horní Město - Hnojice 2:3 (0:2)

Další zápas byl přeehrávkou na jaro a zavítali jsme do H. Města, které u nás dokázalo vyhrát. Jako první jsme se dostávali do šancí my a zužitkovali je v goly. První dal z dorážky Ambrozek, druhý po rohu přidal hlavou Miller. Tím skončil první poločas.

Do druhého se nám nepodařilo vstoupit dobře, kdy jsme neuhlídali e vápně po rohu jednoho z domácích a hlavou snížil na 1:2!! Jenže jsme soupeři utekli opět o dva goly, kdy po lajně utekl Škurka a prostřelil brankáře 1:3!!! Jenže domácí to nezabalili a snížili opět na jeden gol, kdy se ke střele dostal za vápnem domácí hráč a tečovaná střela skončila v síti. 2:3!!!! Poté se domácí už jen hádali a sahali k hrubým zákrokům, nakonec dohrávali v 10 lidech.