1. Podzimní kolo :

TJ Sokol Hnojice - Hraniční Petrovice 0:2 (0:1)

V neděli 31.8. se na hřišti v Hnojicích odehrál zápas proti Petrovicím. Předvedená hra se divákům musela líbit, jelikož jsme měli v první půli míč častěji než soupeř. Jenže jak je u nás zvykem , tak se z toho nezrodil ani jeden gol. Po několika spálených šancích přišel první trest. Hráč hostů odcentroval do vápna a Hubáček, když odkopával před soupeřem si dal nešťastně vlastní gol. Ale ani to nás nepoložilo a tlačili jsme soupeře před jeho branku, ale nic z toho. Pak rozhodčí ukončil první půli.

Do druhé půle jsme nastoupili beze změn. Při útoku hstů , hráč Ambrozek sebral u naší "16"-ky míč a dostal se na půlku, když ho sestřelil hostující hráč a právem viděl žlutou kartu. Poté se hra odehrávala převázně mezi vápny. A při jedné z vážnějších šancí Petrovic po pravé straně čistě obehrál soupeře Novák a když to hráč Petrovic neunesl začal nadávat rozhodčímu, který ho odměnil druhou žlutou a Petrovice šli do desíti. Jenže jim to nějak neuškodilo a přidaly druhý gol do domácí branky. Tímhle uškodil rozhodčí domácím , protože gol byl z ofsajdu. Pak se už nic důležitého nestalo a zápas skončil 2:0 pro Petrovice.

Kolos Jiříkov-TJ Sokol Hnojice 1:4 (0:2)

Dne 6.9. jsme se vydali do Jiříkova prolomit naši smůlu. A už od začátku jsme to potvrzovali, když jsme domácí k ničemu nepustili. Na jejich bránu se valil jeden útok za druhým a když už se do něčeho dostali , tak to buď zlikvidoval dobře chytající golman a nebo to skončilo u zálohy. První gol padl po rohovém kopu , kdy rozehrával Kopka a do brány to dotlačil Novák. Další šanci jen tak tak chytil golman domácích. Míč letěl do šibenice po střele Smrčka zpoza šestnáctky. Druhý gol byl hned v zápětí , to když se do míče opřel znovu Smrček a přízemní střelou zvýšil na 0:2. Pak už se toho kromě pár šancí na obou stranách nic nestalo.

Druhá část zápasu byla opět v režii hostů. Třetí gol dal opět Smrček. Čtvrtý gol padl po rohu , kdy golman plácl rukama po balonu a trefil Ambrozka , od kterého padl míč do brány. 4:0. Poté se hra mírně vyrovnala a musel zasahovat i brankář hostí. Ale neměl příliš těžkou práci , když pomáhala i obrana.  . Pak po rohovém kopu udělal hnojický brankář hloupou chybu, když osamocen promáchl balon a Jiříkov snížil na 1:4. Jinak už se nic moc nestalo a Hnojice mohli slavit.

Horní Loděnice-TJ Sokol Hnojice 2:0 (1:0)

Bylo sychravo a my jsme se vydali prodloužit vítěznou sérii do Loděnice. Jenže už od začátku dávali domácí najevo , že to nebude lehké. První šance domací neproměnili a pořád se vztekali na rozhodčího kvůli ofsajdům. Ale potom přišla první velká chyba Coufala , kdy neuhlídal nejlepšího střelce Loděnice a Sláma dal gol . 1:0. Po tomto golu spustili domácí smršť střel ,ale ani jedna se neujala. Pak už se hrálo většinou mezi vápny , když najednou se ocitl sám před brankářem hráč hostů Schmidl. Od půle hřiště prošel Kopka až k "16" a stačil nahrát Schmidlovi , jenže ho sejmul "řezník" z Loděnice a rozhodčí než by nechal výhodu , odpískal faul. Při jedné z dalších šancí si hráč Schmidl natáhl sval a musel odstoupit. Nahradil ho Grohman. Přímý kop zahrával Zd. Vyhnánek a jen tak tak vyrazil brankář míč mimo branu. Poté měli Hnojice ještě pár šancí , ale nedokázali je zakončit.

Ve druhém poločase se nějak rozpršelo a do toho ještě vítr znepřijemňovali pokusy o krásný fotbal. Na každé straně se začalo nakopávat, ale v tom větru to nemělo žadný efekt. Jako první to pochopili domácí a začali kombinovat po zemi a rychle se dostavali k brance. Jedna střela za druhou šly na golmana hostí a ten měl plné ruce práce, aby udržel naději na vyrovnání. Jenže ani brankář Hnojic není čaroděj a po průniku obranou Cickem byl krátky na jeho střelu a domácí zvýšili náskok na dvě branky. 2:0. Po tomhle golu toho měl plné zuby Motásek a nechal se vystřídat Procházkou (Špacírem). Ten měl ke konci zápasu šanci na sníženi , ale včas mu pod nohy skočil jeden z domácích a zblokoval na roh. Z toho se nic důležitého nestalo a zápas skončil 2:0 pro domácí.

TJ Sokol Hnojice-Sokol Dolany "B" 0:3 (0:1)

Nedělní odpoledne nám přineslo zajímavý zápas mezi Hnojicemi a Dolany. Nastoupili jsme ve zvláštní sestavě , kdy se do obrany dostal Vl. Vyhnánek ,jindy útočník. Zápas začal lépe pro Dolany , kdy si během pár minut vytvořili spoustu šancí a jen jejich nemohoucnost mohla za to , že to bylo stále 0:0. V dalších minutách se dostal za obranu hráč hostí a zasahovat musel T. Hubáček , který pěkně naložil soupeři a k odraženému balonu se dostal další hráč ,ale než zakončil , tak stihl písknout rozhodčí. Hosté zahrávali přímý kop tak ze 17-18 metrů , kdy zahrávající hráč trefil zeď a pak se Hnojicím podařilo odkopnout. Jenže po párminutách se do vápna dostal opět hráč Dolan a to už ho musel "sejmout" Hubáček. Kopala se penalta!!! Domácí brankář nevystihl směr a skore se měnilo na 1:0 pro Dolany. Do konce poločasu gol už nepadl.

Po přestávce se na hře domácích nic nezměnilo a pokračoval tragický výkon. Rozhodčí často přerušoval hru i kvůli drobným faulům, ky mohl ponechat výhodu. Při jedné ze šancí hostů se do míče zpoza "16"-ky opřel zcela nehlídaný kapitán hostů a hnojický brankář stačil míč přizvednout už jen do šibenice. 2:0! Poté se dostali do šancí i domácí , ale nemohli se trefit mezi tři tyče ,a když už se trefili tak je vychytal golman Dolan. Do konce zápasu zbývalo jen pár minut a na domácího brankáře šel sám jeden z hráčů hostí a nemýlil se. Konečný stav utkání tak uzavřel na 0:3!!!!!

TJ Sokol Babice-TJ Sokol Hnojice 2:1 (2:1)

K dalšímu utkání jsme se vydali do Babic. Zápas ještě pomalu ani nezačal a už jsme prohrávali 1:0. To když po rohovém kopumíč proletěl až na zadní tyč a zcela neobsazený domácí kapitán obhodil brankáře hostí z rohu malého vápna. Po tomto golu přišli dvě umístěné střely od Prgiho, po kterých se jen domácí brankář ohlížel ,a kkdyby šli na bránu , tak jsou z toho goly. Jenže nedáš , dostaneš , a tak přišel od domácích druhý trest , kdy na hraně ofsajdu byl osamocen domácí útočník a šel sám na brankáře , kterého obhodil. 2:0!! No ale Hnojice se nepoložili a Novák z "25" metrů přehodil Domácího brankáře a bylo to 2:1. Hnojice i nadále tlačili , ale do konce poločasu už nic neproměnili.

Do druhé půle jako by se Hnojičáci probrali a nepustili Babice k ničemu. Ti byli bezradní a jen odkopávali balony, a když už se oněco pokusili tak to skončilo u obrany hostů. Jenže hosté dost faulovali, a tak se dostávali Babičáci k ohrožení branky!! Ale všechny příme kopy domácích končili na zdi. No a když se neujala ani střela jednoho z hráčů hostí, tak Hnoice prohráli 2:1!!! Nutno podotknout, že za předvedenou hru hlavně v druhé půli jsme si nezasloužili prohrát!!!

FK Huzová-TJ Sokol Hnojice 1:0 (0:0)

V sobotu 11:10. jsme vyjeli do Huzové pro nějaké body. Od začátku zápasu nás soupeř tlačil a na bránu posílal jednu střelu za druhou a brankář hostí měl plné ruce práce, aby udržel naději na body. Hned ze začátku se na půlce opřel domácí záložník a trefil spojnici branky. Jenže to nebylo vše, za chvíli trefili tyč. Ale pak se probrali i hosté a několikrát po centrech před bránu zahrozili. A při jednom takovém centru měl domácí golman co dělat , aby míč vyškrábl před dotírajícími útočníky. Potom se hrálo na horu a dolů a fotbal se musel líbit, i když bylo i pár žlutých faulů. No ale někdy rozhodčí nevěděl, co vůbec píská. A to už uběhlo 45 minut a rozhodčí foukl do píšťalky a ukončil první půlku.

Ve druhém poločase se hosté snažili něco vymyslet a po krásných kombinacích mohli dát i gol. Ale proti byli domácí obránci, kteří obětavě padali do střel. Toto byl jediný krásný okamžik v celém zápase. Pak už jen domácí simulovali, vymýšleli si a korunu tomu nasadil rozhodčí, který jako jediný viděl penaltu. To když se do úniku dostal jeden z domácích a skoro dva metry před "16" mu udělal stopku hostující obránce. Verdiktu rozhodčího se divil jak domácí pomezní tak i faulovaný hráč. S "vymyšlenou" nařízenou penaltou si domácí poradili a dostali se do vedení. 1:0!!! Ke konci jsme domácí už k ničemu nepouštěli a zrodila se veliká akce. kdy po centru Nováka byl na zadní tyči Ambrozek, který byl domácím obráncem hozen do tyčky a měla se pískat penalta. Jenže rozhodčí byl jak vidno proti nám a píšťalka zůstala hluchá!!!

TJ Sokol Hnojice-Dálov 3:3 (3:1)

Zápas začal velkou komedií, to když si hosté zvolili jako pomezního vedoucího týmu a místo toho, aby dal praporek někomu jinému, tak se začal hádat s rozhodčím. Aspoň se diváci pobavili!!Než se stačili hosté rozkoukat tak už jsme vedli 1:0. Po střele jednoho z domácích se balon odrazil k Smrčkovi a ten otevírá skore zápasu. Poté se začal hrát hezký fotbal z obou stran, jenže přicházeli zkraty ze strany hostů, kdy si za kecy nechali "sázet" karty. Po čtvrt hodině rupli nervy prvnímu z hostí a šel do sprch. Pak se dostal ke slovu opět Smrček a zpoza šestnáctky napálil míč po přímém kopu do protějšího rohu branky 2:0!! Po chvíli se u lajny střetl Bábin s jedním z hostů, který si myslel, že byl faulován, ale rozhodčí byl jiného názoru , a tak hráč hostí "vybouchl" a začal nadávat rozhodčímu a dostal rovnou červenou kartu!!! Když už byli hosté v devíti lidech, tak opět faulovali před "16"-kou a míč si opět postavil Smrček, který obstřelil zeď a nemohoucný golman hostí se jen ohlédl za balonem.3:0!! Ale hosté se nevzdali a po závaru ve vápně se prosadil hostující útočník a snížil na 3:1!! Do konce poločasu se už moc nestalo, a tak skončila první půle.

Do druhé půle jsme šli s cílem neinkasovat, a tomu naznačovalo prvních deset minut. Pak začali úřadovat hosté a z rohu snižují na 3:2!!! Za nedlouho se dostal do šance Bábin, a když byl před brankářem, tak se snažil prohodit míč mezi nohama, i když měl na malém vápně dva samotné spoluhráče. Pak už hráli jen hosté a posílali jednu střelu za druhou. Při jednom z úniků hostů na hranici ofsajdu se řítil jeden z hostů sám na brankáře a ten mu vletěl pod nohy a vypíchl mu míč. Hned další průnik skončil lobem za bránu. A když už se blížil konec, tak do té doby dobrý rozhodčí nás zařízl, když jako jediný viděl nedovolený zákrok ve vápně a nařídil penaltu. Jen tak tak, že ji hosté proměnili. To když si domácí brankář vybral stejnou stranu jako kopající a scházeli milimetry, aby míč vyrazil. Po obdržené brance nechal "rozhodčí" už jen rozehrát a odpískal konec. Je vidět, že i když dáme víc jak jeden gol, stejně nevyhrajem. Tak se proberte pánové a začněte hrát fotbal!!!!!

Hvězda Libavá-TJ Sokol Hnojice 4:1 (1:1)

Dnes jsme se vydali na hřiště prvního celku tabulky, ale hra tomu vůbec nenaznačovala. Už od začátku jsme se snažili hrát aktivně a tím se nám dařilo dostávat k bráně. Jenže se zapomínalo na zadní vrátka a domácí toho využívali k rychlým brejkům. Ale všechny se podařilo vždy zastavit, ale to jen do té doby, kdy se při špatné přihrávce mezi hosty dostal domácí útočník k balonu a střelou kolem golmana otevírá skore. 1:0!!! Ale i Hnojice umí zaútočit a po několika neúspěšných střelách se do míče opřel O. Coufal a domácí brankář neudržel balon a dobíhající Novák, který do té doby nedostal balon, vyrovnává na 1:1!!! Po tomto gole se hra odehrávala uprostřed hřiště. Ale k jednomu průniku se dostali domácí dostali a jen tak tak, že to nebylo 2:1. Domácí záložník vyslal přihrávku k "16"-ce a útočníkovi vletěl pod nohy brankář hostí. A tím skončil první poločas.

Do druhé půle se snad nepostavili Hnojičáci, ale nějaký ožralý lemry. Ten tým byl úplně jako "vyměněný"!!! Domácí si dělali co chtěli a postupně zvyšovali náskok. Druhý gol do naší sítě padl po chybě jednoho z obránců, kdy špatně odkopl míč, ten zachytil domácí hráč nahrál na "16"-ku a skore se měnilo ve prospěch Libavé. 2:1!!! A to nebyl konec. Při dalším průniku to už bylo 3:1. Pak se hosté probrali a začali zas hrát, jenže nedokázali nic vymyslet a vše vždy končilo nepřesnou přihrávkou. A na 4:1 zvyšoval jeden z domácích po průniku obranou podél golmana. Pak se zrodilo několik nadějných šancí i u hostů,ale buď to pochytal domácí golman a nebo se vůbec netrefila brána!!! Konec zápasu!!!!!!!! JEŠTĚ ŽE UŽ JE KONEC SEZONY!!!!!!!!!!!

JARO

TJ Sokol Hnojice-FK Huzová 0:0 (0:0)

Sestava domácích: Mikeš-Schmidl, Jurásek, Hubáček,Čižmar-

-Kopka, Ambrozek, Smrček, Novák J.-

-Škrabal, Novák P.

Tak a máme tu první jarní zápas. Na svém hřišti jsme přivítali celkem z horní poloviny tabulky. A už od prvních minut o sobě dávali znát. Hra se odehrávala mezi "16"-kami obou týmů, ale z jedné povedené šance se hosté dostali za obranu a zcela osamocený hráč hostí trefil pouze golmana. Poté už to bylo klidnější , ikdyž se domácí dostávali ke střelám, jenže nedokázal nikdo dotlačit míč do sítě. Po přímém kopu, kdy se k míči postavil domácí hráč (Pecr), tak střela letěla jen těsně nad brankou. Po další střele Hubáčka udělal golman hosti obrovskou "hrubku", které nevyužil jeden z domácích útočníků.A skončil první poločas.

Ve druhé půli byli aktivnější hosté, jenž si vytvořili několik dobrých šancí, a vše zvládli obránci spolu s brankářem. Ale i domácí uměli zaútočit, ale většina končila chybným mávnutím pomezního! ASi v půlce druhého poločasu se dostal za obranu jeden z domácích, a když ho doslova "zahodil" golman hostí , tak se rozhodčí rozhodl, že to byl čistý zákrok. A když už se neujala ani přímý kop Smrčka, tak skončil zápas 0:0!!! Příští utkání sehrajeme v Dálově!!!

TJ Dálov-TJ Sokol Hnojice 2:3 (1:2)

K dalšímu utkání jsme dojeli do Dálova, který je v popředí tabulky. Už od začátku  jsme udávali tempo zápasu, ale nemohli jsme dát gol. Ten dali z ojedinělé akce domácí, když potáhli míč po levé straně, nacentroval do šestnáctky a volný hráč, který stál u tyčky, nastavil pouze nohu. 1:0!! Ale nás to nepoložilo a o pár minut později jsme vyrovnali. Po rohu, když Ambrozek hlavičkoval u přední tyčky a v šestnactce se nemýlil Smrček!!!1:1!! Poté se hra kouskovala kvůli faulům. Po další akci jsme dali druhý gol. To , když keňan se prosmýkl do vápna a nekompromisně zakončil.1:2!!! Tím skončil 1. poločas

Ve druhém poločase jsme zase přestali hrát a Dalov nás tlačil. Jenže to buď skončilo už v obraně a co prošlo to pochytal brankář hostí. Po náhodném nákopu Motyho na domácí branku, když se snažil stoper odhlavičkovat balon, tak ho trefil tak nešikovně, že obhodil vyběhnutého golmana a skore zápasu se měnilo na 1:3. Poté se do hry dostal opět Dálov a nepřesnostmi v rozehrávce si kazili příležitost ke srovnání. To se jim málem povedlo, když z pravé strany jeden z domácích nacentroval míč, v "16"-ce ho zleva na střed vracel  útočník domácích a zcela volnému hráči Dálova skočil pod nohy brankář hostí a vyškrábl mu golovku z nohy. Jenže když už se blížil konec, tak měli domácí výhodu rohového kopu, který golman vyrazil před sebe a domácí hráč doklepl do prázdné branky.(2:3) To už se blížil konec. Rozhodčí odpískal poslední přímý kop domácích a ještě než ho rozehráli, začala potyčka ve vápně hostů. Vše začalo, když náš záložník obsazoval jednoho z domácích a dostal loket do břicha. To uviděl Tomsn a "vydal" se udělat pořádek. Jenže byl hozen do brány a když vstal, tak se ho ujalo duo domácích, kdy ho jeden držel a druhý mu chtěl napálit. Přítrž tomu udělal až rozhodčí, který ukončil zápas o pár minut dříve.

Sestava: Mikeš-Tomášek, Smrček, Hubáček, Schmidl
                         -Vyhnánek Vl., Ambrozek, Škrabal, Novák J.
                         -Kopka, Novák P.

Branky: Smrček, Škrabal, vlastní

TJ Sokol Hnojice-Hvězda Libavá 0:3 (0:3)

V tomto větrném dni jsme na domácím hřišti přivítali tým, jenž vede naši skupinu. Už od začátku nás hosté tlačili a to se jim vyplatilo po půl hodině hry, kdy po centru do vápna zcela nehlídaný hráč uklízí míč do sítě!! 0:1!!! Poté se hra trochu uklidnila. Domácí se dostávali k soupeřově bráně sporadicky. Po dalším brejku to už bylo 0:2!! To když se útočník rozeběhl k bráně, a i když mu pod nohy vletěl brankář, tak dokázal míč vypíchnout a uklidit do branky. Ke konci první půle po dlouhém nákopu domácí brankář podběhl míč a bylo to už 0:3!!! Tím skončila 1. půlka

Ve druhé půli jsme začali aktivně, jenže jsme nedali žadný gol. A tak začali opět úřadovat hosté, kteří posílali jednu střelu za druhou a jen díky obraně nebo jejich nemohoucnosti to neskončilo golem. Hosté nás přehrávali, byli rychlejší a domácí by se nemohli zlobit, když by prohráli 5:0!!! Snad to vyjde v té Loděnici !!!

Sestava: Mikeš-Tomášek, Valouch, Hubáček, Schmidl
                         -Novák P., Ambrozek,Smrček P., Novák J.
                         -Kopka, Škrabal

Hraničné Petrovice-TJ Sokol Hnojice 3:2 (2:2)

Dnes jsme si zajeli zahrát do Petrovic. Od začátku jsme šli po výhře, hráli aktivněji než soupeř a to se vyplatilo. Po faulu na jednoho z hostů, zahrával přímý kop Smrček a k tyči nedal brankáři šanci. 0:1!! No jenže po několika minutách se ve vápně poroučel k zemi jeden z domácích záložníků a mladý rozhodčí odpískl penaltu. Brankář sice vystihl směr, ale na míč už nedosáhl. 1:1!!! Pak se hra odehrávala mezi oběma vápny. Ale pak po jednom z rychlých brejků hostí doslova dotlačil míč do sítě Kopka a stav se měnil na 1:2!!! Jak už se blížil konec, tak jsme přestali hrát a to se nám vymstilo. Po levé straně se protáhl domácí hráč a míč uklidil do sítě pod vyběhnuvším brankářem. 2:2!!! Poté už rozhodčí odpískal konec poločasu.

Ve druhé půli se rozfoukal silný vítr, který nám ztěžoval rozehrávku, a tím se dostávali hosté pod tlak. Jenže, když už si něco domácí vytvořili, skončilo to v obraně nebo u golmana. Hra se celou druhou půli odehrávala mezi šestnáctkami a nikdo si neuměl v tom počasí vytvořit slibnější šanci na gol. Když už se blížil konec, tak po srážce dvou domácích, do které se náhodou přimotal jeden z hostů, tak odpískal rozhodčí nesmyslnou penaltu, kterou jen tak tak proměnil domácí hráč. Nutno podotknout, že rozhodčí ani nevědě, kdo fauloval a na tuto otázku odpověděl, že faulovali žlutí. (naše barva dresů)

Sestava: Mikeš-Tomášek(Coufal), Valouch, Hubáček, Schmidl(Novák P.)
                         -Vyhnánek Vl., Ambrozek,Smrček P., Novák J.

Branky: X : Smrček P., Kopka

TJ Sokol Hnojice-Kolos Jiříkov 1:0 (1:0)

Dnes jsme přivítali poslední celek tabulky. I když byla sestava poslátána, hráli jsme velice dobře. Od začátku jsme se snažili dostat k bráně naší kombinační hrou a hosté nevěděli, jak nás zastavit. Proto přicházely fauly, jenže nám chyběl hlavní exekutor, a tak jsme je nedokázali využít. Jenže kombinační hra po zemi se nám vyplatila a dostali jsme se do vedení. To, kdy Kopka nahrál před bránu Hubáčkovi a ten s přehledem i za pomocí teče jednoho z obránců, zavěsil míč pod břevno. Jenže místo, aby jsme útočili dál, tak jsme nechali hrát hosty. Sice měli pár šancí, ale vše bylo vyřešeno. Tím skončil 1. poločas.

Ve druhém poločase hru ovlivnila střídání, a tak už to nebylo ono a hosté se dostávali čím dál více do šancí. Po přímém kopu se dostal k hlavičce jeden z hostů, ale balon nešel daleko od brankáře a i když byla razantní, dokázal ji golman vytěsnit. Pak se hra uklidnila a hrálo se ve středu hřiště. Jenže po dalším přímáku, kdy golman vyběhl pro míč, míč chytil, jenže při faulu na něj mu vypadl a i když hosté dostali míč do brány, tak se radovali marně, jelikož už bylo písknuto. Zápas jsme dotáhli do vítězství, i když jen tak tak!!!!

Branky: Hubáček

-Horní Loděnice 2:0 (0:0)

V neděli 17.5. jsme přivítali celek z H. Loděnice. Od začátku se hrál pohledný fotbal, který kazil jen rozhodčí svými "směšnými" výroky. Do tlaku se dostávali hosté, kteří nejdříve nevěděli co hrát, ale poněkolika našich šancích se rychle oklepali a hrozili protiútoky. Jedcen přišel po chybě jednoho z našich, který "namazal" hostujícímu útočníkovi a reflexivním zákrokem domácí brankář vyrazil střelu před sebe a dorážku, kterou útočník hostí měl, zlikvidoval taky!!! Pak se hrál fotbal mezi vápny. Poté přišla standartka, kterou Smrček přestřelil. Zanedlouho měl druhý pokus, jenže trefil pouze zeď. Po pár minutách rozhodčí odpískal 1. půli.

Do druhé půle jsme šli s cílem vyhrát!!! A měli jsme několik dobrých příležitostí to splnit. Ale vše kazil sudí, který neměl svůj den. Pískal proti nám, co se dalo. Ale po jednom z brejků domácích vybojoval míč Novák a přihrál před prázdnou bránu na Kopku a ten měl snadnou práci. 1:0!!! Poté se domácí dostali pod tlak a hosté hrozili přímými kopy kousek z vápnem. Po tom, co chytil golman domácích jednu ze standartek, tak vykopl míč, jenž zpracoval Kopka a hlavou usměrnil míč do brány. 2:0!!! Zanedlouho skončil celý zápas a Hnojice mohli slavit !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Branky: Kopka 2x

Dolany "B"-TJ Sokol Hnojice 4:0 (2:0)

Zápas se oehrával na hřišti v Dolanech, 1. gol padl po hrubce jednoho z našich záložníku u soupeřovi "16"-ky a došlo k přečíslení, kdy po střele zpoza vápna vedli domácí 1:0. Druhý gol padl při najezdu 3 útočníků proti našim dvoum obráncům a míč se od jednoho z našich odrazil k nohám jejich útočníka a ten měl snadnou práci. uklidil míč do prázdné brány. 2:0. Tím skončila 1. půlka.

Ve druhém poločase se naše hra zlepšila, ale přišel další trest v podobě třetího golu!!! 3:0! Poté jsme se dostávali do šancí i my. Jenže domácí držel golman spolu s obranou a když jsme útočili, tak jsme zapomínali na zadní vrátka a dostali jsme 4. gol, když brankáře hostů přeloboval jeden z domácích 4:0!!! Tento výsledek neodpovídal naší hře(spíše 2. poločas), i když jsme udělali pár chyb. Snad se to povede proti Babicím!!

TJ Sokol Hnojice-TJ Sokol Babice "B" 0:3 (0:0)