Horní řada:     Michal Čižmar, Ondra Adam, Jiří Miller, Laďa Vyhnánek, Zdenek Vyhnánek, Kuba Knob, Jakub Novák, trenér Milan Nečas, Petr Smrček, Miroslav Kopka, David Ambrozek, Zdenek Kymlička

Spodní řada:   Marek Novák, Martin Střípek, Jakub Valenta, Jan Mikeš, Martin Sáblík, Marek Hošťálek

Tréninky se konají každý čtvrtek na 18:00 v sokolovně v Hnojicích. Sebou i boty na ven popř. kopačky!!!

Novinky

Přátelské utkání

28.03.2013 12:45
ZRUŠENO!!! Babice "B"-Hnojice Hřiště v Babicích 14:00 Neděle 31.3. 2013 Sraz v 13:00 v parku

Odloženo!!

28.03.2013 12:43
Kvůli počasí bylo odloženo 1. jarní kolo. Bylo přesunuto na 1.5. !!! Proto je na neděli domluveno přátelské utkání!!!

28.03.2013 12:42
Hnojice-Štěpánov 3:7 (2:0) Tak generálka nám nedopadla moc dobře. I když začátek tomu nedopovídal. Hra nebyla moc k podívání, kombinace stěžoval terén i silný vítr. Sem tam se ale povedla nějaká akce. Do poločasu jsme dokázali 2x vstřelit gol. Ve druhé půli jsme ale přestali hrát a brzy to bylo...

Z důvodů malé paměti byla fotogalerie přemístěna na rajče.net Odkaz najdete pod Fotogalerie!!!!

Přípravné utkání: Soustředění Skály 2014

Hnojice - Stará Ves 3:3 (1:2)

Branky: 2x Sáblík, Ambrozek pen. - x

Sestava: Mikeš - Čižmar, Miller, Novák J., Kopka - Ambrozek, Smrček, Sáblík, Vyhnánek Zd. - Plachý, Vyhnánek Vl.

Už v 10. minutě jsme prohrávali 0:2 , když jsme teprve vstřebávali únavu do noh. Poté jsme se rozběhali a snížili na 1:2.

Ve druhé půli už nemohl soupeř, tak se nám podařilo srovnat hlavou Sáblík. Jenže po faulu v našem vápně kopal soupeř penaltu, kterou proměnil doprostřed branky 2:3. Na 3:3 dával Ambrozek z penalty.