Horní řada:     Michal Čižmar, Ondra Adam, Jiří Miller, Laďa Vyhnánek, Zdenek Vyhnánek, Kuba Knob, Jakub Novák, trenér Milan Nečas, Petr Smrček, Miroslav Kopka, David Ambrozek, Zdenek Kymlička

Spodní řada:   Marek Novák, Martin Střípek, Jakub Valenta, Jan Mikeš, Martin Sáblík, Marek Hošťálek

Tréninky se konají každý čtvrtek na 18:00 v sokolovně v Hnojicích. Sebou i boty na ven popř. kopačky!!!

Novinky

Rozlosování

23.03.2014 17:52
Rozlosování jaro 2014

Horní Město - Sokol Hnojice

10.11.2013 21:18
A3A1406 Horní Město Sokol Hnojice 2:3 (0:2)     Branky: Fojtík, Galetka - Ambrozek, Miller, Škurka

Dálov - Sokol Hnojice

10.11.2013 21:17
A3A1302 TJ Dalov Sokol Hnojice 4:2 (2:1)     Branky: Frank 2, Andrýsek, Tomášek - Knob 2; ŽK: Nováček - Miller, Poláček, Ambrozek

Sokol Hnojice - Mor. Beroun B

10.11.2013 21:16
A3A1207 Sokol Hnojice Mor. Beroun B 1:1 (1:0)     Branky: Knob - Pollner; ŽK: 0 - Kraus

Jiříkov- Sokol Hnojice

10.11.2013 21:15
A3A1007 FC Jiříkov Sokol Hnojice 0:3 (0:2)     Branky: Hošťálek, Knob, Vyhnánek; ŽK: Šmirjak - Poláček

Sokol Hnojice - FK Huzová

10.11.2013 21:14
A3A0902 Sokol Hnojice FK Huzová 0:0

Horní Loděnice - Sokol Hnojice 2:3 (1:1)

29.09.2013 20:34
A3A0806 Horní Loděnice Sokol Hnojice 2:3 (1:1)     Branky: Lón, Varga - Ambrozek, Miller, Sáblík

Sokol Hnojice - Hraničné Petrovice 2:0 (1:0)

29.09.2013 20:33
A3A0703 Sokol Hnojice Hraničné Petrovice 2:0 (1:0)     Branky: Ambrozek, Knob; ŽK: Novák - Zeman, Urban, Vymětal

Sokol Jívová - Sokol Hnojice 3:0 (2:0)

16.09.2013 20:32
A3A0605 Sokol Jívová Sokol Hnojice 3:0 (2:0)     Branky: Fecenko, Mazáč, Pospíšil; ŽK: Chudárek - 0

Sokol Hnojice - Sportklub Štarnov 3:1 (2:0)

09.09.2013 20:31
A3A0504 Sokol Hnojice Sportklub Štarnov 3:1 (2:0)     Branky: Müller, Vyhnánek L., Vyhnánek Z, - Ťuka; ŽK: Střípek - Streck

Z důvodů malé paměti byla fotogalerie přemístěna na rajče.net Odkaz najdete pod Fotogalerie!!!!

Přípravné utkání: Soustředění Skály 2014

Hnojice - Stará Ves 3:3 (1:2)

Branky: 2x Sáblík, Ambrozek pen. - x

Sestava: Mikeš - Čižmar, Miller, Novák J., Kopka - Ambrozek, Smrček, Sáblík, Vyhnánek Zd. - Plachý, Vyhnánek Vl.

Už v 10. minutě jsme prohrávali 0:2 , když jsme teprve vstřebávali únavu do noh. Poté jsme se rozběhali a snížili na 1:2.

Ve druhé půli už nemohl soupeř, tak se nám podařilo srovnat hlavou Sáblík. Jenže po faulu v našem vápně kopal soupeř penaltu, kterou proměnil doprostřed branky 2:3. Na 3:3 dával Ambrozek z penalty.